top of page
image_123650291.JPG

Nasza oferta

Planujesz swoje własne wydarzenie i szukasz atrakcji, które nie tylko zaangażują Twoich gości, ale również stworzą dla Ciebie pamiątkowe zdjęcia lub krótkie filmy? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. W tej zakładce umieściliśmy wszystkie oferowane przez nas usługi. Znajdziesz tutaj dokładne informacje na temat każdej z nich. Oferta wynajmu fotobudki na imprezę (na ślub, urodziny czy spotkanie o zupełnie innym charakterze) to zdecydowanie nasza najpopularniejsza opcja. Dlaczego? Cóż, lubimy myśleć, że współpraca z nami to czysta przyjemność, a efekty naszej pracy zawsze są zadowalające.

Pozwól nam, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat którejkolwiek z usług, kliknij odpowiednie zdjęcie. Przeglądając naszą ofertę pamiętaj, że im więcej opcji wynajmu wybierzesz na swoją imprezę, na przykład na ślub, tym niższa będzie nasza stawka. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na fotobudkę i fotolustro na 2 godziny, telefon życzeń dostaniesz od nas w gratisie. W ten sposób Twoi goście będą świetnie się bawić z jedną atrakcją więcej, a Ty sporo zaoszczędzisz.

Dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu (na przykład obrotowej fotobudki) i stwórz swoją niezapomnianą imprezę z okazji ślubu lub urodzin razem z nami!

Pozwól nam, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością!

W PAKIECIE TANIEJ

Wybierz kilka usług i zaoszczędź!

Porozmawiajmy o Twojej uroczystości

bottom of page